Dalšie domáce sklamanie.....

04.09.2011 13:53

V nedelu 4. septembra remizovali Rimavskosobotskí dorastenci na domácej pôde proti doterajšiemu lídrovi súťaže 2-2. V prvej polovici prvého polčasu sa hral opatrný futbal, hostia vyčkávali len na chyby domácich. Hostia využili hned prvé zaváhanie Soboťanou, ked po rohovom kope preletela lopta cez celú päťku domácich a hosťujúci hráč ju dorazil do siete. Domácim sa podarilo rýchlo vyrovnať, Rubint našiel v 16-ke dobre postaveného Bodnára a ten z voleja nekompromisne vyrovnal. Hostia ešte nastrelili peknou strelou z dialky brvno.  Druhý polčas dostali domáci facku v podobe druhého gólu, ktorý patril opäť do kategórie zbytočných. Domácim sa opäť podarilo vyrovnať, Dávid Bodnár potvrdil streleckú formu a premenil aj svoju druhú šancu v zápase po vynikajúcej prihrávke Uličného. Domáci následne zatlačili hostí na ich polovicu, Rubint nastrelil tyčku, po ktorej si hostia vydýchli. Rozhodca sa tiež ukázal vo ´´výbornom´´ svetle, ked Erik Znám uvidel v priebehu 10 sekúnd dve  žlté karty a putoval tak predčasne pod sprchu. Pán rozhodca si ´´zaslúži´´ vyznamenanie. Domáci boli aj v oslabení lepším tímom a mohli  strhnúť víťazstvo na svoju stranu no nepodarilo sa. Uličného strela žiaľ len opečiatkovala brvno bránky hostí. Kysučania tak môžu byť spokojný s jedným bodom, domácim ostáva len čakať kým sa prikloní trošku šťastie aj na ich stranu.

Mšk Rimavská Sobota  2 - 2  Mšk Kysucké nové Mesto (1:1)

Góly: 2x Dávid Bodnár,  ČK - Erik Znám

Zostava Mšk Rimavská Sobota: Michálek - Pavella, Samu, Lőrincz, Jonáš - Znám - Gazda, Rubint, Uličný, Illéš - Bodnár.