R. Sobota - Bytča

18.09.2011 15:32

V 7. kole III. dorasteneckej ligy privítali Soboťania na domácej pôde Bytču, ktorá sa pred zápasom nachádzala v tabuľke pred Rimavskou Sobotou. Domáci vykročili za víťazstvom úspešne a už v 5. minúte vyhrávali 1-0. Po rohovom kope sa presadil vo vzduchu domáci stopér Lőrincz. Hru mali domáci vo svojich rukách, hostia zahrozili len výnimočne. Náskok domácich zvýšil ešte pred prestávkou Raisz, ktorý sa oprel do lopty z 20 metrov a prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Krátko po prestávke sa domácim podarilo zvýšiť už na 3-0. Prihrávku Uličného do pokutového územia zúžitkoval Gazda. Hostia sa však nevzdali a nakopávanými loptami sa snažili niečo vymyslieť. Z ničoho nič sa im aj podarilo z nakopnutej lopty znížiť na 3-1, no domáci rýchlo odpovedali a Bodnár zvýšil na 4-1. Domáci si už mysleli, že je po zápase no hostia rovnako ako pri prvom góle po nakpnutej lopte znížili na 4-2. V 90. minúte ešte upravili hostia stav stretnutia na 4-3. O týžden čaká Soboťanou derby zápas v Lučenci.

Mšk Rimavská Sobota  4 - 3  KINEX Bytča (2:0)

Góly: Lőrincz, Raisz, Gazda, Bodnár. ŽK: Raisz.

Zostava Mšk Rimavská Sobota: Michálek - Pavella, Lőrincz, Samu, Jonáš - Znám - Gazda, Rubint, Raisz, Uličný - Bodnár. Striedali: Balog, Melicher.